TEAM RUDNIK

Razem możemy więcej

“Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty”

TEAM RUDNIK to biegacze mieszkające w całym kraju a nawet za granicą. Każdy z członków ma inny cel, który chce osiągnąć m.in: poprawić rekord życiowy, wygrywać biegi, trenować bez kontuzji, ukończyć bieg, schudnąć. Można tutaj spotkać osoby rozpoczynające przygodę z bieganiem ale także, zawodników na wysokim poziomie zaawansowania.

Maciej Strugała
Maciej Strugała
29/06/2023
Miałem przyjemność uczestniczenia w treningach prowadzonych przez Damiana. Ćwiczyliśmy technikę, sprawnosc, a także różne elementy treningu jak interwały, biegi ciągłe, czy zabawa biegowa. Wszystko przeprowadzone merytorycznie oraz w wspaniałej atmosferze. Treningi byly przystosowane dla każdego poziomu wytrenowania - nieważne czy zaczynasz czy jesteś już wytrwanym biegaczem. Polecam serdecznie!
Wojtek J.
Wojtek J.
29/06/2023
Jestem biegaczem amatorem i myślę, ze sporo mi dały te nasze wspólne treningi (grupa biegowa Team Rudnik). Dużo wiedzy, dużo różnorodnych ćwiczeń, teorii i praktyki. Niektóre treningi były dla mnie całkowitą nowością :-). Szczególnie te praktyczne ćwiczenia pod fachowym okiem Damiana dają dużo dobrego. W końcu nie boli mnie kolano kiedy zaczynam biegać ;-). A jeśli choć trochę poprawi mi się technika biegu, to już będzie duży sukces, który przełoży się na czas, zdrowie i przyjemność :-). Także już czekam na wrzesień i kolejne zróżnicowane treningi naszej grupy biegowej :-). Dzięki Damian 💪.
Angelika Grobelna
Angelika Grobelna
29/06/2023
Damian to klasa sama w sobie. Treningi są na 6. Na każdym spotkaniu realizowane są różne czynności, mające poprawić wydolność i technikę biegową, a w rezultacie udoskonalić nas w bieganiu, by nie tylko poprawić nasze wyniki, ale też by bieganie stało się częścią naszego życia i przynosiło nam satysfakcję i radość. Jeśli chcesz to wszystko osiągnąć wybierz team Rudnika
Michał Pędziwiatr
Michał Pędziwiatr
26/03/2023
Super współpraca, dostosowuje plan do aktualnych potrzeb, możliwości i sytuacji życiowej biegacza. Treningi fajnie rozplanowane i ciekawe. Bezproblemowy kontakt. Kulturę, prędkość i jakość pracy ma jak najlepszy korposzczur. Nie ma co się bać tylko zaczynać współpracę. Nie trzeba mieć jakieś super formy i wyników, żeby zacząć i wynieść coś fajnego i wartościowego ze współpracy. Aż dziwne, że ma wolne miejsca biorąc pod uwagę stosunek jakości usługi do ceny.
Wojciech Bębenek
Wojciech Bębenek
22/03/2023
Treningi dopasowane pod zawodnika, zawsze na czas. Osobiście pracuję z trenerem Damianem już z pół roku i widzę realny progress.
Ewa Kujawska
Ewa Kujawska
20/03/2023
Zdecydowałam się na współpracę z Panem Damianem po poleceniu od znajomej i był to dobry wybór. Treningi są dostosowane do mojego poziomu i aktualnego samopoczucia, na każde pytanie dostaję szybko odpowiedzi, plan na kolejny tydzień zawsze jest na czas. W każdej chwili mam dostęp do materiałów edukacyjnych i filmików w ćwiczeniami. Pierwsze efekty już widzę. Polecam współpracę!
Łukasz Chrobak
Łukasz Chrobak
20/03/2023
Treningi urozmaicone, nie ma nudy. Profesjonalne podejście mimo że biegam amatorsko, polecam innym bo warto. Postępy w bieganiu są mocno zauważalne.
Rafał Walicki
Rafał Walicki
29/08/2022
Polecam Damian Rudnik Trener Biegowy, w ciągu 6mc współpracy znacząco poprawiłem wyniki na 10km, półmaratonie i maratonie. Indywidualne podejście, bardzo dobry kontakt z trenerem, plany na bieżąco aktualizowane pod dyspozycję i starty, są urozmaicone, biegam z ogromną przyjemnością. Planuję dłuższą współpracę bo naprawdę warto.

wspólne treningi w bydgoszczy

Trening grupowy TEAM RUDNIK

Wykonujemy rożnego rodzaju aktywności. Przede wszystkim biegamy ale dodatkowo uczymy się wykonywać ćwiczenia na płotkach, wzmacniamy swoje ciało, wykonujemy rozgrzewkę i rozciąganie. Treningi są dostosowany do każdego poziomu wytrenowania osoby uczestniczącej.

  • Każda środa

  • 19.00

  • Stadion lekkoatletyczny BCS Zawisza (Gdańska 163, Bydgoszcz)

  • Koszt, to symboliczne 10zł (opłacenie obiektu)

100%

Zadowolenia

100%

Motywacji

Rekordy Team Rudnik

400m

Igor Hawełko

800m

Igor Hawełko

1000m

Mateusz Kaczmarek

1500m

Igor Hawełko

3km

Mateusz Kaczmarek

5km

Mateusz Kaczmarek

10km

Szymon Gumkowski

Maraton

Patryk Sowiński

MOI PARTNERZY

GIERACH-MED
Live-Food
BKS Bydgoszcz