TEAM RUDNIK

Razem możemy więcej

“Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty”

TEAM RUDNIK to biegacze mieszkające w całym kraju a nawet za granicą. Każdy z członków ma inny cel, który chce osiągnąć m.in: poprawić rekord życiowy, wygrywać biegi, trenować bez kontuzji, ukończyć bieg, schudnąć. Można tutaj spotkać osoby rozpoczynające przygodę z bieganiem ale także, zawodników na wysokim poziomie zaawansowania.

Tomek Wojewoda
Tomek Wojewoda
08/02/2024
Damian jest moim trenerem od prawie półtora roku. Zaczynałem współpracę, chcąc, oczywiście, poprawiać swoje wyniki i biegać bez kontuzji. Efekty widać wyraźnie. Czas z 46 minut poprawiłem na magiczne dla mnie 39.20, a na 5km z 21 minut na 18.24. A kontuzji nie miałem do tej pory... Otrzymuję regularnie treningi na początku każdego tygodnia, które wyjaśniają jak daną jednostkę trzeba wykonać. Jeśli mam pytania, to kontaktuję się z trenerem i bardzo szybko otrzymuję wyjaśnienie. Damian sugeruje również w przypadku niektórych biegów jaką strategię obrać. Korzystam również z nagranych przez niego filmów do ćwiczeń wzmacniających oraz rozgrzewek i rozciągań. Podsumowując, mam też pewność, że realizując zaplanowane treningi zmierzam do celu. Jest to dla mnie niezmiernie ważne, że w bieganiu mogę się oprzeć na świetnym sportowcu i trenerze, a przy okazji sympatycznym i kontaktowym człowieku, jakim jest Damian. Ze swojej strony polecam każdemu współpracę z nim jako trenerem biegania, Gwarantuję, że się nie zawiedziecie, jeśli sumiennie będzie realizować jego treningi i inne zalecenia.
Kamil Juszczak
Kamil Juszczak
07/02/2024
Polecam! Jeśli potrzebujesz trenera, któremu możesz zaufać, to właśnie Damian jest dla Ciebie. Naprawdę spersonalizowane treningi, analiza raportów, odpowiedź na każde pytanie w bardzo krótkim czasie i gwarancja regularnego progresu.
Dagmara Ant.
Dagmara Ant.
31/12/2023
Z Damianem współpracuje już 1,5 roku i z całego serca mogę polecić jego opiekę trenerską, gdyż praca z nim jest nie tylko przyjemnością, ale i również motywacją do coraz lepszego biegania. Zaczynałam jako początkujący biegacz, treningi były dostosowane pod moje możliwości i zawsze zawierały element rozwoju, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc można było zobaczyć efekty pracy, ciężkiej pracy. Dlaczego ciężkiej? Bo każdy trening to przełamywanie swoich słabości i udowadnianie sobie, że można pobiec lepiej i szybciej. Damian doskonale o tym wie, dlatego plany przez niego ułożone, mimo że czasem ciężkie i wymagające, dają tak genialne i zauważalne efekty. Polecam tego trenera wszystkim, którzy chcą być lepsi w bieganiu!
Ewa Kruczek
Ewa Kruczek
29/12/2023
Damian Rudnik to prawdziwy profesjonalista. Moja współpraca z Damianem trwa od prawie roku, a jej efekty przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania! Cały czas pokonuję nowe granice w treningu, a na zawodach osiągam wyniki o jakich mi się nawet nie śniło. Jeśli jesteś ambitnym amatorem, który chce osiągać sukcesy, nie wahaj się, tylko zdecyduj się na współpracę z Damianem, bo naprawdę warto!
Radosław Januszewski
Radosław Januszewski
21/12/2023
Z Damianem zacząłem współpracę od marca, gdzie można powiedzieć, że zaczynałem od zera. Efekty treningów i moich postępów przerosły oczekiwania nie spodziewałem się, że mogę tak szybko biegać, i to bez żadnych kontuzji, gdzie z tym bywało różnie. Kontakt z trenerem jest natychmiastowy treningi różnorodne, więc nie ma monotonii i zwykłego klepania kilometrów. Polecam w 100%, jeśli chcesz zacząć biegać bądź poprawić swoje wyniki zgłoś się do Damiana i on Ci w tym pomoże.
Michał Nibus
Michał Nibus
20/12/2023
Z Damianem współpracuje dopiero rok, ale jaki rok! W tym czasie udało mi się poprawić wszystkie życiówki i to znacznie.Podoba mi się różnorodność bodźców treningowych, w końcu trening jest rozwijający i budujący.Kontakt z trenerem jest błyskawiczny.Osiągam cały czas progres, co jest dla mnie priorytetem.Damian jest fachowcem, posiada bardzo dużą wiedzę w dziedzinie tak trudnego sportu, jakim jest bieganie.Polecam z pełną odpowiedzialnością tego Trenera.
Klaudia H
Klaudia H
18/12/2023
Pełen profesjonalizm! Z treningu na trening widać progres i nie ma monitonii. Plany są idealnie dopasowane. Nawet jeśli myślisz, że nie dasz rady, wiedz, że Damian wie lepiej 😂 i jesteś w stanie to wykonać. Z całego serca polecam. Złoty człowiek.
Łukasz Chrobak
Łukasz Chrobak
10/12/2023
Treningi urozmaicone, nie ma nudy. Profesjonalne podejście mimo że biegam amatorsko, polecam innym bo warto. Postępy w bieganiu są mocno zauważalne.
Karol Patelczyk
Karol Patelczyk
10/12/2023
Treningi są urozmaicone , czasy są coraz lepsze , brak kontuzji. Profesjonalne podejście trenera. Polecam
Marek Kurto
Marek Kurto
10/12/2023
Współpracuje z Damianem od lipca tego roku, pełen profesjonalizm!!! jestem mega zadowolony ze współpracy i z wyników gorąco polecam💪👌👍

wspólne treningi w bydgoszczy

Trening grupowy TEAM RUDNIK

Wykonujemy rożnego rodzaju aktywności. Przede wszystkim biegamy ale dodatkowo uczymy się wykonywać ćwiczenia na płotkach, wzmacniamy swoje ciało, wykonujemy rozgrzewkę i rozciąganie. Treningi są dostosowany do każdego poziomu wytrenowania osoby uczestniczącej.

  • Każda środa

  • 18.30

  • Stadion lekkoatletyczny BCS Zawisza (Gdańska 163, Bydgoszcz)

  • Koszt, to symboliczne 10zł (opłacenie obiektu)

100%

Zadowolenia

100%

Motywacji

Rekordy Team Rudnik

400m

Igor Hawełko

800m

Igor Hawełko

1000m

Mateusz Kaczmarek

1500m

Igor Hawełko

3km

Mateusz Kaczmarek

5km

Mateusz Kaczmarek

10km

Szymon Gumkowski

Maraton

Patryk Sowiński

MOI PARTNERZY

GIERACH-MED
Live-Food
BKS Bydgoszcz