Poradnik biegacza

To twój czas na progres

Poradnik biegacza

To twój czas na progres!

Poradnik biegacza pomoże Tobie, poznać aspekty treningowe i około treningowe w przygotowaniach do zawodów biegowych.

  • Regeneracja

  • Suplementacja

  • Prewencja urazów

  • Jednostki treningowe

  • Wskazówki treningowe

100%

Zadowolenia

100%

Motywacji

Michał Nibus
Michał Nibus
20/12/2023
Z Damianem współpracuje dopiero rok, ale jaki rok! W tym czasie udało mi się poprawić wszystkie życiówki i to znacznie.Podoba mi się różnorodność bodźców treningowych, w końcu trening jest rozwijający i budujący.Kontakt z trenerem jest błyskawiczny.Osiągam cały czas progres, co jest dla mnie priorytetem.Damian jest fachowcem, posiada bardzo dużą wiedzę w dziedzinie tak trudnego sportu, jakim jest bieganie.Polecam z pełną odpowiedzialnością tego Trenera.
Klaudia H
Klaudia H
18/12/2023
Pełen profesjonalizm! Z treningu na trening widać progres i nie ma monitonii. Plany są idealnie dopasowane. Nawet jeśli myślisz, że nie dasz rady, wiedz, że Damian wie lepiej 😂 i jesteś w stanie to wykonać. Z całego serca polecam. Złoty człowiek.
Ewa Kruczek
Ewa Kruczek
10/12/2023
Damian Rudnik to prawdziwy profesjonalista. Moja współpraca z Damianem trwa od prawie roku, a jej efekty przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania! Cały czas pokonuję nowe granice w treningu, a na zawodach osiągam wyniki o jakich mi się nawet nie śniło. Jeśli jesteś ambitnym amatorem, który chce osiągać sukcesy, nie wahaj się, tylko zdecyduj się na współpracę z Damianem, bo naprawdę warto!
Łukasz Chrobak
Łukasz Chrobak
10/12/2023
Treningi urozmaicone, nie ma nudy. Profesjonalne podejście mimo że biegam amatorsko, polecam innym bo warto. Postępy w bieganiu są mocno zauważalne.
Karol Patelczyk
Karol Patelczyk
10/12/2023
Treningi są urozmaicone , czasy są coraz lepsze , brak kontuzji. Profesjonalne podejście trenera. Polecam
Marek Kurto
Marek Kurto
10/12/2023
Współpracuje z Damianem od lipca tego roku, pełen profesjonalizm!!! jestem mega zadowolony ze współpracy i z wyników gorąco polecam💪👌👍
Maciej Strugała
Maciej Strugała
29/06/2023
Miałem przyjemność uczestniczenia w treningach prowadzonych przez Damiana. Ćwiczyliśmy technikę, sprawnosc, a także różne elementy treningu jak interwały, biegi ciągłe, czy zabawa biegowa. Wszystko przeprowadzone merytorycznie oraz w wspaniałej atmosferze. Treningi byly przystosowane dla każdego poziomu wytrenowania - nieważne czy zaczynasz czy jesteś już wytrwanym biegaczem. Polecam serdecznie!
Wojtek J.
Wojtek J.
29/06/2023
Jestem biegaczem amatorem i myślę, ze sporo mi dały te nasze wspólne treningi (grupa biegowa Team Rudnik). Dużo wiedzy, dużo różnorodnych ćwiczeń, teorii i praktyki. Niektóre treningi były dla mnie całkowitą nowością :-). Szczególnie te praktyczne ćwiczenia pod fachowym okiem Damiana dają dużo dobrego. W końcu nie boli mnie kolano kiedy zaczynam biegać ;-). A jeśli choć trochę poprawi mi się technika biegu, to już będzie duży sukces, który przełoży się na czas, zdrowie i przyjemność :-). Także już czekam na wrzesień i kolejne zróżnicowane treningi naszej grupy biegowej :-). Dzięki Damian 💪.
Angelika Grobelna
Angelika Grobelna
29/06/2023
Damian to klasa sama w sobie. Treningi są na 6. Na każdym spotkaniu realizowane są różne czynności, mające poprawić wydolność i technikę biegową, a w rezultacie udoskonalić nas w bieganiu, by nie tylko poprawić nasze wyniki, ale też by bieganie stało się częścią naszego życia i przynosiło nam satysfakcję i radość. Jeśli chcesz to wszystko osiągnąć wybierz team Rudnika

/
Sprawdź
Kup poradnik za 49złZapoznałem się z regulaminem.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityka prywatności strony damianrudnik.com.

trener biegania, trener biegowy, plan treningowy, plan bieganie, plan pod 10km, bieganie, technika biegu, plan pod maraton, plan treningowy bieganie