Poradnik biegacza

To twój czas na progres

Poradnik biegacza

To twój czas na progres!

Poradnik biegacza pomoże Tobie, poznać aspekty treningowe i około treningowe w przygotowaniach do zawodów biegowych.

  • Regeneracja

  • Suplementacja

  • Prewencja urazów

  • Jednostki treningowe

  • Wskazówki treningowe

100%

Zadowolenia

100%

Motywacji

Tomek Wojewoda
Tomek Wojewoda
08/02/2024
Damian jest moim trenerem od prawie półtora roku. Zaczynałem współpracę, chcąc, oczywiście, poprawiać swoje wyniki i biegać bez kontuzji. Efekty widać wyraźnie. Czas z 46 minut poprawiłem na magiczne dla mnie 39.20, a na 5km z 21 minut na 18.24. A kontuzji nie miałem do tej pory... Otrzymuję regularnie treningi na początku każdego tygodnia, które wyjaśniają jak daną jednostkę trzeba wykonać. Jeśli mam pytania, to kontaktuję się z trenerem i bardzo szybko otrzymuję wyjaśnienie. Damian sugeruje również w przypadku niektórych biegów jaką strategię obrać. Korzystam również z nagranych przez niego filmów do ćwiczeń wzmacniających oraz rozgrzewek i rozciągań. Podsumowując, mam też pewność, że realizując zaplanowane treningi zmierzam do celu. Jest to dla mnie niezmiernie ważne, że w bieganiu mogę się oprzeć na świetnym sportowcu i trenerze, a przy okazji sympatycznym i kontaktowym człowieku, jakim jest Damian. Ze swojej strony polecam każdemu współpracę z nim jako trenerem biegania, Gwarantuję, że się nie zawiedziecie, jeśli sumiennie będzie realizować jego treningi i inne zalecenia.
Kamil Juszczak
Kamil Juszczak
07/02/2024
Polecam! Jeśli potrzebujesz trenera, któremu możesz zaufać, to właśnie Damian jest dla Ciebie. Naprawdę spersonalizowane treningi, analiza raportów, odpowiedź na każde pytanie w bardzo krótkim czasie i gwarancja regularnego progresu.
Dagmara Ant.
Dagmara Ant.
31/12/2023
Z Damianem współpracuje już 1,5 roku i z całego serca mogę polecić jego opiekę trenerską, gdyż praca z nim jest nie tylko przyjemnością, ale i również motywacją do coraz lepszego biegania. Zaczynałam jako początkujący biegacz, treningi były dostosowane pod moje możliwości i zawsze zawierały element rozwoju, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc można było zobaczyć efekty pracy, ciężkiej pracy. Dlaczego ciężkiej? Bo każdy trening to przełamywanie swoich słabości i udowadnianie sobie, że można pobiec lepiej i szybciej. Damian doskonale o tym wie, dlatego plany przez niego ułożone, mimo że czasem ciężkie i wymagające, dają tak genialne i zauważalne efekty. Polecam tego trenera wszystkim, którzy chcą być lepsi w bieganiu!
Ewa Kruczek
Ewa Kruczek
29/12/2023
Damian Rudnik to prawdziwy profesjonalista. Moja współpraca z Damianem trwa od prawie roku, a jej efekty przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania! Cały czas pokonuję nowe granice w treningu, a na zawodach osiągam wyniki o jakich mi się nawet nie śniło. Jeśli jesteś ambitnym amatorem, który chce osiągać sukcesy, nie wahaj się, tylko zdecyduj się na współpracę z Damianem, bo naprawdę warto!
Radosław Januszewski
Radosław Januszewski
21/12/2023
Z Damianem zacząłem współpracę od marca, gdzie można powiedzieć, że zaczynałem od zera. Efekty treningów i moich postępów przerosły oczekiwania nie spodziewałem się, że mogę tak szybko biegać, i to bez żadnych kontuzji, gdzie z tym bywało różnie. Kontakt z trenerem jest natychmiastowy treningi różnorodne, więc nie ma monotonii i zwykłego klepania kilometrów. Polecam w 100%, jeśli chcesz zacząć biegać bądź poprawić swoje wyniki zgłoś się do Damiana i on Ci w tym pomoże.
Michał Nibus
Michał Nibus
20/12/2023
Z Damianem współpracuje dopiero rok, ale jaki rok! W tym czasie udało mi się poprawić wszystkie życiówki i to znacznie.Podoba mi się różnorodność bodźców treningowych, w końcu trening jest rozwijający i budujący.Kontakt z trenerem jest błyskawiczny.Osiągam cały czas progres, co jest dla mnie priorytetem.Damian jest fachowcem, posiada bardzo dużą wiedzę w dziedzinie tak trudnego sportu, jakim jest bieganie.Polecam z pełną odpowiedzialnością tego Trenera.
Klaudia H
Klaudia H
18/12/2023
Pełen profesjonalizm! Z treningu na trening widać progres i nie ma monitonii. Plany są idealnie dopasowane. Nawet jeśli myślisz, że nie dasz rady, wiedz, że Damian wie lepiej 😂 i jesteś w stanie to wykonać. Z całego serca polecam. Złoty człowiek.
Łukasz Chrobak
Łukasz Chrobak
10/12/2023
Treningi urozmaicone, nie ma nudy. Profesjonalne podejście mimo że biegam amatorsko, polecam innym bo warto. Postępy w bieganiu są mocno zauważalne.
Karol Patelczyk
Karol Patelczyk
10/12/2023
Treningi są urozmaicone , czasy są coraz lepsze , brak kontuzji. Profesjonalne podejście trenera. Polecam
Marek Kurto
Marek Kurto
10/12/2023
Współpracuje z Damianem od lipca tego roku, pełen profesjonalizm!!! jestem mega zadowolony ze współpracy i z wyników gorąco polecam💪👌👍

/
Sprawdź
Kup poradnik za 49złZapoznałem się z regulaminem.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityka prywatności strony damianrudnik.com.

trener biegania, trener biegowy, plan treningowy, plan bieganie, plan pod 10km, bieganie, technika biegu, plan pod maraton, plan treningowy bieganie