Zawodnik z Damian Rudnik TEAM wystartuje podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Doha

Zawodnik z Damian Rudnik TEAM wystartuje podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Doha

Bardzo miła informacja dociera z Doha, gdzie aktualnie odbywają się Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce. Hubert Błaszczyk wystartuje w biegu “MEDIA RACE” na dystansie 800m. Hubert w Doha przebywa na wyjeździe służbowym, jest dziennikarzem jednej z polskiej telewizji. Będzie to bieg z udziałem dziennikarzy z całego świata.

Komentarz Huberta

Są bardzo ciężkie warunki, temperatura jest bardzo wysoka. To jakiś kosmos. Na stadionie jest klimatyzacja i jest okej ale poza stadionem jest dramat. Biegi maratońskie i chód to walka o przeżycie a nie rywalizacja sportowa.
MŚ w Doha w temperaturze +35 stopni i w takim terminie? Kto się na to zgodził? z Doha dochodzą bardzo niepokojące informacje. Zawodnicy nie tylko skarżą się na pogodę, która utrudnia rywalizacje ale również na warunki w jakich muszą przebywać oraz np. na komunikacje, którą dowozi ich z hotelu na stadion (często muszą długo oczekiwać)

Polacy na chwile obecna (wtorek 1.10.2019) zdobyli srebrny medal -Joanna Fiodorow – Rzut młotem. Dziś wielka szansa na kolejny- Piotr Lisek powalczy o złoty medal w skoku o tyczce. Niestety Adam Kszczot odpadł z rywalizacji na etapie półfinału. Ja osobiście trzymam kciuki za Marcina Lewandowskiego mocno wierze, że zdobędzie medal w biegu na 1500m oraz za Igę Baumgart o wejście do finału i złamanie 51sekund w biegu indywiudalnym na 400m oraz w sztafecie damskiej 4x400m gdzie polki walczyć będą o medal!

Jak w biegu na 800m poradzi sobie Hubert? Na pewno was poinformuje!

facebook
instagram